Послуги

Ремонт квартир

Ремонт квартир – завжди займає багато часу та коштів: висока ціна або великий ризик зіткнутися з несумлінними будівельними компаніями, так думають багато замовників. Але це не так! Команда «RemVopros» пропонує по-справжньому якісний ремонт, який займе мінімальні терміни і не перевищить заданий бюджет. Усі етапи ремонтно-оздоблювальних робіт будуть проведені так, як прописано в технічному завданні, дизайн-проекті та в обсязі затвердженого кошторису. При цьому будуть враховані всі побажання замовника навіть якщо вони вимагають застосування нестандартних рішень. Ми маємо індивідуальний підхід до кожного!

Команда «RemVopros» виконує ремонт квартир, як у нових будинках, так і на вторинному ринку житла. Великий досвід наших майстрів дозволяє виконувати нам різні види робіт (від найпростішого до ексклюзивного ремонту) і втілювати навіть найсміливіші ідеї.

Косметичний ремонт

Капітальний ремонт

Елітний ремонт

Ремонт офісів

“RemVopros” – це команда досвідчених фахівців, яким можна довіряти. Мета, яку ми ставимо під час ремонту приміщень під офіс: зробити інтер’єр діловим, ергономічним та комфортним, щоб кожен елемент у ньому підтримував високу працездатність колективу. Перед початком робіт ми уважно вивчимо приміщення, знімемо виміри та вислухаємо Ваші побажання, щоб максимально втілити очікування в реальність.

Ремонт “Стандарт”

Ремонт “Люкс”

Ремонт “Преміум”

Ремонт будинків та котеджів

Ми пропонуємо як внутрішнє, так і зовнішнє оздоблення, перебудову та ремонт котеджів та приватних будинків усіх типів та розмірів. Також компанія «RemVopros»-пропонує таку послугу як будівництво котеджів і заміських будинків «під ключ». Ми гарантуємо серйозний та відповідальний підхід до проведення всіх видів робіт, заснований на багатому досвіді майстрів та знаннях сучасного будівельного ринку. Ви звернулися до професіоналів, які практикують індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Косметичний ремонт

Капітальный ремонт

Елітний ремонт

Бажаєте дізнатися вартість чи обговорити умови роботи? Телефонуйте:

Менеджер детально проконсультує з технологій та дасть оцінку вартості.